Prodej firem

Prodej firem

Prodej firem

Pokud máte zájem o zaslání bližších informací o nabízených společnostech, kontaktujte nás. Na základě předběžných údajů Vám bude zasláno informační memorandum vybrané firmy. K získání podrobnějších informací o firmě je nutný podpis dohody o mlčenlivosti.

Nabídka firem k prodeji

Číslo Obor činnosti Tržby Cena Stav
P167

Doplňky zdravé výživy, dietetické poradenství

Nabízíme k prodeji 2 zavedené prodejny s doplňky zdravé výživy a centrum dietetického poradenství. Provozovny se nachází na zajímavých místech v širším centru Prahy a jsou provozovány formou franšízy. Prodejní cena zahrnuje převod 100% podílu, převod práv a povinností, skladové zásoby, hmotný a nehmotný majetek. Investice vzkazuje zajímavou dobu návratnosti cca 3 roky.

do 7 mil. Kč 3 mil. Kč rezervováno
P166

Autodoprava/servis nákladních vozů

Nabízíme k prodeji dobře zavedený servis nákladních vozů s výhodným umístěním blízko dálnice. K prodeji je vybavení provozovny a nemovitosti (budova servisu a související pozemky).

do 20 mil. Kč 20 mil. Kč volné
P165

Výroba a prodej zdravotnických potřeb

Výroba a prodej zdravotnických potřeb pro děti. Výrobek chráněný patentem na území ČR a SR.

do 2 mil. Kč 2 mil. Kč rezervováno
P154

Teplárna/elektrárna

Investiční příležitost se zajímavou návratností v oblasti ekologické výroby tepla a elektřiny.

do 50 mil. Kč dohodou prodáno
P153

Strojírenství

Nabízíme k prodeji 100% podíl ve společnosti s mnohaletou historií v oblasti strojní výroby. Společnost má dobré postavení na trhu a provozuje činnost ve vlastních prostorách ve Středočeském kraji. Součástí prodeje je i výrobní areál.

do 100 mil. Kč neuvedena volné
P152

Vzdělávání v oblasti IT, e-learning

Nabízíme k prodeji 100% podíl v obchodní společnosti zabývající se vzděláním v oblasti IT a e-learningu. Společnost skrývá zajímavý potenciál růstu, má existující produkty, zajímavé reference a dobré jméno na trhu.

do 2 mil. Kč 2,5 mil. Kč prodáno
P151

Stavebnictví

do 15 mil. Kč neuvedena prodáno
P149

Autodoprava

Nabízíme k prodeji dobře zavedenou autodopravu. Společnost poskytuje služby stabilním a převážně stálým zákazníkům. Tahače jsou pořízeny formou leasingu, návěsy jsou pronajaté. Společnost provozuje vlastní dispečink.

do 30 mil. Kč 7 mil. Kč prodáno
P147

Doplňky zdravé výživy, dietetické poradenství

Nabízíme k prodeji zavedenou prodejnu s doplňky zdravé výživy a centrum dietetického poradenství. Provozovna se nachází na zajímavém místě v širším centru Prahy a je provozována formou franšízy. Prodejní cena zahrnuje převod 100% podílu, převod práv a povinností, skladové zásoby, hmotný a nehmotný majetek. Investice vzkazuje zajímavou dobu návratnosti v rozmezí 2-3 let.

do 5 mil. Kč 1,5 mil. Kč prodáno

Máte-li zájem Vaši firmu umístit do této nabídky firem k prodeji prosím kontaktujete nás.

Poptáváte-li firmu ke koupi, z konkrétní oblasti a nenašel jste ji v naší nabídce, je možnost zadat si u nás aktivní poptávku po firmě.